X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

HİZMETLERİMİZ

Restaurant & Bar

Sıcak havalarda ; Assos Antik Liman'daki keyifli konumuyla son derece huzurlu ve uzun soluklu yemeklerin sunulduğu Otel cephesi boyunca limanın kenarındaki Restaurant'ında , soğuk havalarda ise ; şömineli sıcak atmosferli iki adet kapalı Restaurant 'ında hem Assos Nazlıhan Hotel misafirlerine hem de otelde konaklamayan ve keyifli yemek yemeği tercih eden misafirler için A La Carte olarak hizmet verilmektedir.Ağırlıklı olarak balık çeşitleri ve Ege'nin eşsiz tatlarının sunulduğu mutfağımız Assos Nazlıhan Hotel in hizmet ettiği misafirlerinin hafızalarında yer edebilmeyi hedeflemektedir.

Ege’nin essiz tatları ve ozellikle zengin balık cesitlerinin bir araya getirilerek sunuldugu ,yazları deniz kıyısında muhtesem manzarada,kısları ise somineli romantik restaurantlarda misafirlerinin uzun sureli yemekler yiyerek keyif almaları saglanılmaya calısılmaktadır.

Restaurantlar otel misafirleri haricinde alakart yemek almak isteyen tum grup ve munferit misafirlere ve aynı zamanda menu harici yiyecek almak isteyen otel misafirlerine de hizmet vermektedir.

Toplantı & Seminer

Derslik Düzende 50 kişi, Tiyatro Düzeninde 75 kişi kapasitesiyle ilgi çeken küçük , sıcak salonuyla Assos Nazlıhan Hotel ; yönetim toplantıları gibi küçük kişi kapasitesi gerektiren her türlü toplantı,eğitim ve lansman dahil her türlü organizasyonlar için hizmet vermektedir.

Toplantılar için gerek duyulabilecek Tepegöz, Flipchart, Barkovizyon tesiste bulunmakta ve arzu edildiginde kullanılmaları saglanabilmektedir.

Aktiviteler

Assos Nazlıhan Otel'de tekne & deniz tutkunu misafirlerimize  bu tutkularını Assos'ta yaşamak istediklerinde bu enfes limanda bir mola verip geceleyebilmeleri için ücretsiz tonoz , elektrik ve su hizmeti verilmektedir.

Kendine ait Mavi Bayrak Ödüllü Plajı ve İskelesiyle tüm gün doyasıya denizin , güneşin tadı çıkarılabilmektedir.

Tüm misafirlerimiz girişteki SPA Resepsiyonundan bilgi alarak ; Assos Nazlıhan Hotel 'in hemen yanındaki komşusu olan Assos Eden Group Hotels'in en son yatırımı özel belgeli Assos 'un ilk SPA tesisi Assos Nazlıhan SPA Hotel'in Türk Hamamı. Sauna. Buhar Banyosu, Jakuzzili SPA Havuzu ve Profesyonel Masöz-Masörlerin uyguladığı Masaj Çeşitlerinin bulunduğu SPA Bölümünden faydalanabilmektedir.

Ayrıca yine bilgi dahilinde Assos Eden Group Hotels 'in diger otellerinin sezona göre imkan sağladığı çeşitli aktivitelerinden faydalanabilinmektedir.

>>ONLINE KATALOG
>>Kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilirsiniz...

Spa & Masaj