X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

ODALARIMIZ

Standart Odalar

Toplam 37 oda, 74 kişi kapasitesi olan tesisin 29 tane Standart odası bulunmaktadır .

Herbiri birbirinden genişlik olarak küçükte olsa farklı olan odalarının 9 tanesi catı katında olmakla birlikte otelin yan ve arka cephesine bakmaktadırlar. Odalarımızın çoğu ilave yetişkin ve çocuklarla beraber konaklamak icin ilave yatak kullanımına müsaittir. Ailelerinin yanında 0 – 4 yaş arası bir çocuk ücretsiz olup Oda + Kahvaltı olarak konaklayabilmekte, 5 – 12 yaş çocuklar ise % 50 indirimli olarak Yarım Pansiyon konaklayabilmektedir.

Her odasında ; direkt telefon, Uydu TV, Mini Bar , Split klima , Turk Cini Sanatının ozgun motifleriyle suslu kucuk banyolarında ise Dus , kabin ve sac kurutma makinası bulunmaktadır.

Deniz Gören Odalar

Toplam 37 oda , 74 kişi kapasitesi olan tesisin 6 tane Deniz Gören odası bulunmaktadır.

Herbiri birbirinden genişlik olarak küçükte olsa farklı olan odaların tamamı otelin ön cephesinde bulunup muhteşem Assos Antik Liman ve Midilli Adası ( Lesvos ) manzaralıdır.

Coğu ilave yetişkin ve çocuklu konaklamalar için müsait olup fiyatlandırma olarak farklı kategoride sunulan bu odalarımızın herbirinde; direkt telefon, Uydu TV, Mini Bar , Split klima , Turk Cini Sanatının ozgun motifleriyle suslu kucuk banyolarında ise Dus , kabin ve sac kurutma makinası bulunmaktadır. Ailelerinin yanında 0 – 4 yaş arası bir çocuk ücretsiz olup Oda + Kahvaltı olarak konaklayabilmekte, 5 – 12 yaş çocuklar ise % 50 indirimli olarak Yarım Pansiyon konaklayabilmektedir.

Deniz Gören Balkonlu Odalar

Toplam 37 oda , 74 kişi kapasitesi olan tesisin 2 tane Deniz Gören odası bulunmaktadır.

Odalar otelin ön cephesinde bulunup muhteşem Assos Antik Liman ve Midilli Adası ( Lesvos ) manzarasına hakim balkonlarıyla şahane bir atmosfere sahiptirler.

İlave yetişkin ve çocuklu konaklamalar için müsait olup fiyatlandırma olarak farklı kategoride sunulan bu odalarımızın herbirinde; direkt telefon, Uydu TV, Mini Bar , Split klima , Turk Cini Sanatının ozgun motifleriyle suslu kucuk banyolarında ise Dus , kabin ve sac kurutma makinası bulunmaktadır. Ailelerinin yanında 0 – 4 yaş arası bir çocuk ücretsiz olup Oda + Kahvaltı olarak konaklayabilmekte, 5 – 12 yaş çocuklar ise % 50 indirimli olarak Yarım Pansiyon konaklayabilmektedir.